Wiosenne Impresje Taneczne 2018 w SOVAY'u

Solvayb 2018

Studia Tańca Współczesnego   Młodzieżowego  Domu  Kultury  w Krakowie  przy ulicy Grunwaldzkiej 5  buło organizatorem kolejnych, cyklicznych Wiosennych Impresji Tanecznych 28 maja, 2018 r. o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Współczesnej S O L V A Y w Krakowie mieszczącym się przy ul. Zakopiańskiej 62

         Wystąpiły trzy formy Studia w składach:

 

GRUPA AWANGARDA_____________________________________

Bistroń Dominika

Błachuta Alicja

Borodziuk Maria

Buff Aleksandra

Gońka Małgorzata

Motyka Dorota

Nawrocka Ewa

Omylak Róża

Prochnal Maria

Pubrat Emilia

Węgrzyn Emilia

GRUPA LOA_____________________________________________

Biodrowicz Anna

Czyż Ewelina

Gotfryd Marta

Heimroth Magdalena

Heimroth Maria

Hytroś Emilia

Kordeczka Eliza

Pietrzak Justyna

Węglarz Anna

GRUPA TIPURI____________________________________________

Ciepielewska Anna

Kokoszka-Korzec Agnieszka

Popik Zuzanna

Salamon Agnieszka

Zadwórna Anna

Chytkowski Michał

Małasiński Maciej

 

       W      P R O G R A M I E:

„POST SCRIPTUM” – Grupa LOA

choreografia: Mariola Kleczkowska

 

„KROPELKA” Grupa AWANGARDA”

 choreografia: Mariola Kleczkowska

 

„ZIEMIA NIEZNANA” Grupa LOA

choreografia: Ewelina Czyż, Mariola Kleczkowska

 

„KALEJDOSKOP” Grupa AWANGARDA

choreografia: Mariola Kleczkowska

 

„WYPOŻYCZALNIA MIAST” Grupa TIPURI

choreografia: Zuzanna Popik

 

„ZAĆMIENIE” Grupa LOA

choreografia: Ewelina Czyż

 

 

„KWIATY PUSTYNI” Grupa AWANGARDA

choreografia: Ewelina Czyż

 

 

„PEJZAŻ MELANCHOLIJNY” Grupa TIPURI

choreografia: Mariola Kleczkowska

 

„GORZKIE MIGDAŁY” Grupa LOA

choreografia:   Mariola Kleczkowska

„RÓŻA” Grupa AWANGARDA

choreografia: Mariola Kleczkowska

 

„EPILOG” Grupa TIPURI

choreografia:   Mariola Kleczkowska

 

Poniżej foto-relacja

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]