Zapraszamy na komedię na podstawie sztuki Carla Goldoniego "Zakochani"

1 Zakchani1Miłość miłością, ale ileż trzeba wycierpieć dla kobiety… 
A mężczyzna? Fałszywy jak kot!
Zapraszamy na komedię na podstawie sztuki Carla Goldoniego "Zakochani"

Termin: 10.11.2018

godz. 19:00

Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Grunwaldzka 5, 31-526 KrakówWSTĘP WOLNY
Rezerwacja miejsc:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„W tej szermierce dwu płci, ciągłej pogoni za sobą i ucieczce, znów na plan pierwszy wysuwa się kobieta. Igrając z rozmiłowanym w niej zapaleńcem, w swym obfitym arsenale niewieścim znajduje zawsze broń najdotkliwiej raniącą, ale dręcząc jego, zadręcza równocześnie siebie i pozorami zimnego okrucieństwa pokrywa wrzenie własnej namiętności. Szczera i bezpośrednia, ma chwile tkliwości i serdecznego oddania, o ile nie zniweczy ich niepowściągliwa zazdrość i przekora, które każą jej brnąć w kłótnię wbrew samej sobie. A Fulgencjusz wobec przeciwniczki, która z rąk mu się wymyka, nie może się zdobyć na zimną krew tak pożądaną w walce, tłumi swe dobre porywy i ulega ślepej furii, nie bacząc, że śmieszność stwarza dlań nowe niebezpieczeństwo.”
Mieczysław Brahmer

Oto opowieść o słodko – gorzkiej miłości, gdzie „mąka i fartuchy latają po scenie”

Reżyseria: Anna Kuźma
Występują: 
Julita Kamińska
Albert Kuźma
Monika Mróz
Justyna Pasik
Bartłomiej Ryba
Jarosław Wielgus
Agnieszka Zając

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]