Komunikat organizacyjny V Międzynarodowego Konkursu Plastycznego PRZYRODA W KOLORACH 2015

Uroczystość ogłoszenia wyników V Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w Kolorach” odbędzie się w sobotę 30 maja 2015 r. o godz. 12.00 w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. M. Kopernika 27) w Palmiarni „Victoria”.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa prac uczestników konkursu zakwalifikowanych do wystawy, wyróżnionych oraz laureatów.

Zapraszamy wszystkie osoby na uroczysty finał (wejście na naszą uroczystość do Ogrodu Botanicznego dla uczestników, gości finału oraz osób chcących w nim uczestniczyć czy obejrzeć wystawę jest bezpłatne, wystarczy tylko poinformować o tym w kasie Ogrodu).
Prace nadesłane na tegoroczną edycję Konkursu wyróżniały się różnorodnością technik i niebanalną interpretacją tematu. Dominowały prace malarskie oraz ceramiczne. Uczestnicy wykazali się niezwykłą fantazją i pomysłowością interpretując tajemniczy las. Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie polegające na wyłonieniu kilku najlepszych prac w czternastu kategoriach, oraz wyborze wyróżnień i kwalifikacji do wystawy. Na tegoroczną edycję nadesłano licznie prace między innymi z Czech, Słowacji, Białorusi, Ukrainy, Francji, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii.
Na Konkurs nadesłano również prace wykonane z materiałów nietrwałych czy wręcz niezgodne z tematem Konkursu i ich ocena pomimo niewątpliwych walorów artystycznych była niemożliwa.
Niestety nie wszystkie prace posiadały czytelnie opisane metryczki i pełne dane, w związku z tym jeżeli przeglądając załączony przez nas wykaz nagrodzonych prac będą mieli Państwo wątpliwość, prosimy o kontakt (tel.: 12 411 67 03, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Foto-relację z wystawy oraz przebiegu finału Konkursu zamieścimy po 30 maja 2015 r.
Uczestnicy Konkursu, którzy zdobyli „Kwalifikacje do wystawy” oraz „Wyróżnienia” otrzymają dyplomy, natomiast laureaci, którzy zdobyli I, II lub III miejsce dyplomy oraz nagrody książkowe.

Pracom jurorów przewodniczył absolwent ASP w Krakowie artysta malarz dr Jacek Pasieczny.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu, ich rodzicom i opiekunom artystycznym za udział w naszym Konkursie i gratulujemy nagrodzonym.

Dyrektor Andrzej Łazarz

 

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]