Komunikat Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego BARWY ARMENII,

47 DSC01379Jury  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego BARWY ARMENII, w składzie:

Przewodniczący Jury: dr Jacek Pasieczny (ASP Kraków, wykładowca akademicki)

Jurorzy: Monika Ćwik (WSP Zielona Góra, Kierownik Działu Artystycznego MDK)

Andrzej Łazarz (ASP Wrocław, dyrektor MDK), w trakcie obrad w dniu 14 listopada 2017 r.  

 postanowiło przyznać w kategoriach wiekowych: do  7 lat,  8 – 12 lat,  13-15 lat,  powyżej 16 lat I, II, III miejsca oraz wyróżnienia. Jedna osoba otrzymała Nagrodę Dyrektora.

Na Konkurs nadesłano prace malarskie, rysunkowe i  pojedyncze prace wykonane technikami mieszanymi oraz grafikę komputerową.

 

Uroczysty Finał Konkursu odbędzie się w dniu 20 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 114 w Krakowie przy ulicy Łąkowej 31. W trakcie Finału uczestnicy Konkursu, którzy zdobyli I, II, III miejsce otrzymają dyplomy i nagrody książkowe, natomiast wyróżnieni – dyplomy.

 

Laureaci  (I, II lub III miejsce) :__________________________ 

 Irina Gadachik  l. 11, Racibórz   

Robert Ozorowski l. 9, Kraków   

Nadia Chrząszcz  (kl. V) Dąbrowa Górnicza  

Julia Misztal l. 9 Katowice  

Wiktoria Ożga 17 l. Lublin  

Ewa Dycha l. 21 Lublin ND

Patrycja Błachowicz (kl. VII)   

Emilia Dyrdał l. 9, Kraków  

Kinga Dudko l. 14,  Zabłudów  

Magdalena Borowiec l. 11, Zamość  

Dominika Gałuszka (kl. III) Kraków  

Zofia Pich (kl. III) Kraków  

Kornelia Kafel (kl. III) Kraków  

Zofia Jarzęcka(kl. III) Kraków  

 

Wyróżnieni:__________________________________________ 

Mateusz Stożek l. 13, Kraków

Natalia Czerwińska l. 9 Kraków

Krzysztof Paliwoda l. 9, Katowice

Kasjan Wosz l. 7 Katowice

Emilia Hamowska i. 9, Dąbrowa Górnicza

Natalia Trzeciak i 16 Dąbrowa Górnicza

Przemysław Szwarc l. 8 Wiskitki

Michał Janik l. 21 Lublin

Zofia Krzyczmonik (kl. II G) Częstochowa

Weronika Kluba (kl. VII) Częstochowa

Aleksandra Stempłewska (kl.  VII) Częstochowa

Jakub Skrzypczak l. 7, Gierałtowice

Zuzanna Guzik l. 9, Kraków

Hanna Broś, Kraków

Natalia Biernacka l. 9, Kraków

Emilia Domagała l. 9, Kraków

Krzysztof Szramik l. 9, Kraków

Aniela Jerzycka l.9, Kraków

Mateusz Baran l. 12, Kraków

Joanna Torbicka l. 7, Lębork

Olga Chmielewska l. 7, Namysłów

Lena Dułak l. 6, Lębork

Paulina Smolarek l. 15, Kobiór

Tymoteusz Bajor l. 14, Kraków

Pola Miernowska (kl. V) Kraków

Alina Zatvarnytska (kl. VII) Kraków

Matylda Lasoń (kl. I), Kraków

Julia Kuczmańska (kl. I), Kraków

Piotr Szpar (kl. IV), Kraków

Adam Barański l. 7, Kraków

Izabela Farima (kl. III) Kraków

Judyta Stefaniak (kl.  III) Kraków

Nare Beata Hovhannisyan l. 10, Kraków

 

Gratuluję Laureatom!!!  

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie, rodzicom i opiekunom artystycznym za wspieranie młodych artystów.

 

 Andrzej Łazarz

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury