Komunikat konkursu plastycznego na ilustrację bajki KOT W BUTACH

Plakat Kot strJury Konkursu plastycznego na ilustrację bajki Jana Brzechwy  KOT W BUTACH w składzie:

Przewodniczący Jury: dr Jacek Pasieczny (ASP Kraków, wykładowca akademicki UP)

Jurorzy: Monika Ćwik (WSP Zielona Góra, Kierownik Działu Artystycznego MDK)

Andrzej Łazarz (ASP Wrocław, dyrektor MDK), w trakcie obrad w dniu 4 grudnia 2017 r.  

 postanowiło przyznać w  kategoriach  wiekowych i technik wykonania:  I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.  

Uroczysty Finał Konkursu odbędzie się w dniu 15 grudnia 2017 r. o godz. 12:30 Teatrze im. J. Słowackiego na scenie MINIATURA  w Krakowie, Plac Św. Ducha 2.

W trakcie Finału uczestnicy Konkursu, którzy zdobyli I, II, III miejsce otrzymają dyplomy i nagrody książkowe, natomiast wyróżnieni – dyplomy oraz upominki okolicznościowe.

Nagrody:__________________________________________

  1. Kacper Kurzydło l.6,   Kraków  
  2. Wiktoria Pagacz l.6,   Kraków  
  3. Ewa Kopeć l.4,   Kraków
  4. Aleksandra Bogucka l. 4     Kraków  
  5. Katarzyna Grzesiak l.5,   Kraków  
  6. Iga Mazur  l.6,   Kraków  
  7. Jan Stachowski l.6,   Kraków  
  8. Samuel Carmona l.6,   Kraków  

 Wyróżnienia:_______________________________________

  1. Tomasz Sater l. 4, Zielonki
  2. Monika Sajewicz l. 6, Kraków
  3. Oliwia Berniak l. 6, Kraków
  4. Maja Wardach l. 6, Kraków
  5. Alicja Tablica l. 6, Kraków
  6. Zofia Zapałowska l. 6, Kraków
  7. Oliwia Książkiewicz l. 6, Kraków
  8. Zuzanna Kwarcińska, l. Kraków
  9. Mateusz Zwoliński l. 6, Kraków
  10. Emilia Foryś l. 5, Kraków
  11. Aleksandra Ślusarczyk l. 4 Kraków
  12. Karol Greguska l. 5, Kraków
  13. Kuba Adamczyk l. 6, Kraków
  14. Eliza Kaczmarczyk l. 6, Kraków
  15. Julia Drozd l. 5, Kraków
  16. Inga Chodak l. 5, Kraków
  17. Hubert Chochór l. 5, Kraków
  18. Łucja Centkowska l. 4, Kraków
  19. Hanna Sowa l. 6, Kraków
  20. Antonina Szostak l. 6, Kraków
  21. Noemi Bogosz l. 5, Kraków
  22. Lilianna Szczepanik – Jachna l. 6, Kraków
  23. Wiktoria Sukiennik l. 6, Kraków
  24. Gaja Szczepaniak  l. 6, Kraków
  25. Zuzanna Sikora l. 5, Kraków
  26. Hanna Nowak l. 4, Kraków
  27. Ignacy Simlat l. 7, Kraków
  28. Zuzanna Chylińska l. 6, Kraków
  29. Bartosz Oblaciński,   Kraków
  30. Zofia Wojas l. 5, Kraków
  31. Bruno Jaworski l. 5, Kraków
  32. Matylda Pawlica l. 6, Kraków
  33. Zuzanna Batko l. 6, Kraków
  34. Nina Ignaszak l. 4, Kraków
  35. Anna Bucki l. 5, Kraków
  36. Pola Rzepa l. 5, Kraków
  37. Aleksandra Bazarnik l. 6, Kraków
  38. Maja Widomska l. 6, Kraków
  39. Antonina Malec l. 6, Kraków
  40. Joanna Miodunka l. 6, Kraków
  41. Nina Rosińska l. 6, Kraków

     

 Dyrektor Andrzej Łazarz