Światło

.

Załączniki:
Pobierz plik (ŚWIATŁO.pdf)ŚWIATŁO.pdf[ ]259 Kb

Wydarzenia kulturalne i konkursy

Koncert Orkiestry Młodzieżowej MDK - Afera Band dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Teatrze im. Juliusza Słowackiego  (9 I 2011)Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 5 w Krakowie specjalizuje się w organizacji koncertów, wystaw, przeglądów i konkursów o zasięgu wojewódzkim bądź ogólnopolskim oraz ciekawych wydarzeniach kulturalnych również międzynarodowych. Najważniejsze z nich odbywają się cykliczne, a wiele z nich ma już kilkunastoletnią tradycję. Poniżej prezentujemy wykaz najważniejszych z nich. Szczegółowych  informacji na temat tych wydarzeń można uzyskać w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury (tel. 12 411 67 03).

Czytaj więcej...

Przyroda w Kolorach 2011

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w Kolorach 2011"

Jeszcze do 5 maja 2011 r. można nadsyłać prace na organizowany przez nas - przy współpracy z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego - konkurs plastyczny "Przyroda w Kolorach 2011". Konkurs jest organizowany od czterech lat a tegoroczna edycja ma już zasięg międzynarodowy.  Tematem konkursu jest szeroko rozumiana przyroda natomiast technika wykonania dowolna. Zapraszamy dzieci i młodzież do 21 roku życia uczęszczającą na zajęcia do wszystkich typów szkół i placówek. Szczegóły w załączniku.

Patronaty nad Konkursem przyjęli:

Załączniki:
Pobierz plik (Przyroda w Kolorach - Regulamin.bmp)Przyroda w Kolorach - Regulamin.bmp[ ]391 Kb

XVI Wojewódzki Przegląd Artystyczny Świetlic Szkolnych

Zapraszamy zespoły świetlicowe działające w Państwa szkole do udziału w XVI Małopolskim Przeglądzie Świetlic Szkolnych. Przegląd jest konfrontacją najlepszych i najbardziej aktywnych twórczo grup artystycznych prowadzonych wyłącznie przez nauczycieli świetlic szkolnych.

Zapraszamy do udziału w XV Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym

W Przeglądzie mogą wziąć udział uczestnicy zajęć z placówek wychowania pozaszkolnego, uczniowie wszystkich typów  szkół, studenci, którzy nie ukończyli 21 lat. Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 12 VI  2011 r. Przegląd odbędzie się 18 czerwca.

Załączniki:
Pobierz plik (XV Wojewódzki Przegląd Gitarowy.pdf)XV Wojewódzki Przegląd Gitarowy.pdf[ ]393 Kb

Turniej Grunwald

Turniej GRUNWALD - 16 lipiec 2011 r.

Jesienny Owoc

.

Załączniki:
Pobierz plik (Jesienny owoc 2013  1.a.pdf)Jesienny owoc 2013 1.a.pdf[ ]267 Kb

Konkurs Rękodzieła Artystycznego - UPOMINEK DLA ZWIERZAKA

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym -  rękodzielniczym, który jest częścią projektu charytatywnego na rzecz mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Rybnej 3 w Krakowie. 

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z obszaru Małopolski. Każdą pracę nadesłaną na Konkurs Organizator przekaże do Schroniska, gdzie pracownicy zdecydują dla jakiego zwierzaka będzie najbardziej przydatna. Potrzeby Schroniska są ogromne, począwszy od karmy do przedmiotów pozwalających godnie przetrwać zimę, więc każda praca będzie cenna. Inspiracją do wykonania pracy konkursowej mogą być praktyczne informacje znajdujące się na  na stronach internetowych schronisk dla zwierząt (strona partnerskiego schroniska:   http://www.schronisko.krakow.pl/).

  

Załączniki:
Pobierz plik (zwierzaki.pdf)zwierzaki.pdf[ ]533 Kb

Konkurs plastyczny o Grzegórzkach - MAGICZNE MIEJSCE

magiczneTo tytuł konkursu plastycznego będącego jednocześnie  wyprawą w miejsca, zakątki  Grzegórzek  w poszukiwaniu artystycznych wrażeń. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z naszej dzielnicy (w wieku 3 - 21 lat), a technika wykonania pracy konkursowej jest dowolna, forma pracy może być płaska, przestrzenna, również  fotografia, ważne aby odzwierciedlała charakter i klimat miejsca. Termin dostarczenia prac: 30 XII 2013 r. godz 11.00. (Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 5). Regulamin