Spektakl Teatru Piętro Niżej w DOMU MACHIN

TPN 1W dniu 27 stycznia 2023 r. o godz. 19:00 w Teatrze im. J. Słowackiego  w Krakowie na scenie Miniatura - DOM MACHIN  -  przy pl. Świętego Ducha 2, odbędzie się premiera  sztuki "Męczeństwo Piotra Oheya" którą przygotował Teatr  Piętro Niżej działający  w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5. Reżyseria Anna Kuźma.

Wejście na spektakl wyłącznie z zaproszeniem.

Pamiętasz, jak to było, kiedy sam byłeś mały, a piaskownica była Twoją bazą?
Sklepem? Mieszkaniem? Urzędem? Wszystkim…
A czym jest teraz, kiedy bawią się w niej Twoje dzieci? Czy jest miejscem


”zaklepanym”, prywatnym czy państwowym? Czy jest to dalej Twoja mekka?

Wyobraź sobie kogoś wchodzącego z butami do Twojej piaskownicy… czy budzi się
w Tobie zwierzę? Każdy z nas skrywa w głębi duszy nieokiełznane instynkty. Co
ukrywasz ty? Przyjdź, dołącz do poszukiwań i sprawdź.
Zapraszamy na niesamowity spektakl pełen wachlarzu emocji, od trosk, przez gniew
po moc wzruszeń. Niebanalny, pełen gagów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, jak to
tylko u Mrożka być może. 

 

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]