Werdykt Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego – W SERCU AZJI – MONGOLIA.

W dniu 10 stycznia 2022 r. zakończyły się obrady Jury 1 20220111 173026 1 Prace konkursowe oceniali jurorzy pod przewodnictwem artysty malarza, dyrektora MDK Andrzeja Łazarza: Monika Ćwik - nauczyciel MDK oraz Jacek Zadora – nauczyciel SP 114, W trakcie obrad

przyznano  I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

 

Wybrano również jedną z prac jako ilustrację do plakatu, przyznając jednocześnie  Nagrodę Dyrektora MDK

Julii Jędrzejczak

Z uwagi na konieczność stosowania wymogów reżimu sanitarnego oraz ograniczeń podyktowanych zaleceniami GIS, wystawę prac uczestników nagrodzonych i wyróżnionych będzie można oglądać (od 18 stycznia 2022 r.) w wersji internetowej – prezentacja prac i foto-relacja z Galerii KONTUR przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Krakowie.

Nie wszystkie prace posiadały czytelnie opisane metryczki i pełne dane, w związku z tym jeżeli przeglądając załączony przez nas wykaz nagrodzonych i wyróżnionych prac będą mieli Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt (tel.: 12 411 67 03, od poniedziałku do piątku   w godz. 8:00 - 13:00).

Uczestnicy, którzy zdobyli  „Wyróżnienia” otrzymają dyplomy, natomiast laureaci, którzy zdobyli I, II lub III miejsce  dyplomy oraz nagrody książkowe. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną dyplomy oraz nagrody będzie można  odbierać od dnia 31 stycznia 2022 r., po wcześniejszym uzgodnieniu z sekretariatem MDK.

Nagrody nie odebrane w terminie do dnia 28 lutego 2022 r. przechodzą do puli następnej edycji Konkursu. Możemy przesłać (od dnia 31 stycznia 2022 r.) skan dyplomu na prośbę przesłaną mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule należy wpisać ” W SERCU AZJI - MONGOLIA”).

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, ich rodzicom i opiekunom artystycznym.

Dyrektor Andrzej Łazarz

Kraków, dnia 11 stycznia 2022 r.

Werdykt Jury:

I miejsce:______________________________________________________

Miłosława Herdzina, Kraków

Jakub Kuligowski, Kraków

Julia Jędrzejczak, Kraków

Franciszek Jałowiec, Kraków

II miejsce:______________________________________________________

Monika Dynowska, Zamosc

Patrycja Kazana, Rybnik

Hanna Kuś, Kraków

III miejsce:______________________________________________________

Joanna Paterek, Czernin

Milena Czajkowska

Maja Jakóbczak, Świętochłowice

Celina Psiuk, Mysłowice

Maria Kopacz, Kraków

Wyróżnienia:____________________________________________________

Zuzanna Podbioł, Żory

Blanka Hanarz, Kraków

Maja Pająk, Kraków

Majka Więckowska, Kraków

Agata Górzny, Tarnowskie Góry

Piotr Sękowski, Iłowa

Maja Lipnicka, Kraków

Emilia Chmielewska, Kraków

Blanka Kużel, Kraków

Marta Krzos, Kraków

Bartosz Blicharski, Kraków

Zofia Krzywda, Mysłowice

Weronika Habryka, Mysłowice

Nikola Janiak, Płock

Gabriela Łoza, Zamość

Filip Kuczek, Kraków

Paulina Janik, Rybnik

Anna Fojcik, Rybnik

Natalia Vogel, Rybnik

Julia Sychta, Rybnik

Wiktoria Szweda, Rybnik

Anna Kasperek, Kraków

Hanna Wróbel, Kraków

Paweł Narloch, Kraków

Karina Laska, Kraków

Roksana Kowalska, Kraków

Aleksandra Majchrzak, Kraków

Lena Waga, Kraków

Antonina Józkowicz, Kraków

Flavia Lalik, Kraków

Emmanuela Samarska, Kraków

Oliwia Pająk, Kraków

Zofia Masłowska, Kraków

Wiktoria Piaseczny, Kraków

Ola Samsel, Kraków

Tymon Sączawa, Kraków

Michalina Sączawa, Kraków

Natalia Wita, Kraków

Lena Bogusz, Kraków

Ania Bączek, Kraków

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]