"Upominek dla zwierzaka" - finał Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego uświetnił występ zespołu Airis Quartet, który tworzą absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie a obecnie studentki Uniwersytetu Muzycznego  i Sztuk Scenicznych w Wiedniu w klasie prof. Johannesa Meissla, wielokrotnie nagradzany i koncertujący w wielu krajach. Dla  laureatów Konkursu  Airis Quartet zagrał znane kolędy oraz utwory muzyki filmowej. Po tym niezwykłym koncercie dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury   podsumował Konkurs.  Podkreślił wyjątkowy charakter „Upominku dla zwierzaka”, jako szczególnego daru serca dzieci i młodzieży dla bezdomnych zwierzaków- zwłaszcza w tym trudnym dla nich okresie zimowym. Pomimo okresu przedświątecznego na uroczystość przybyli niemal wszyscy finaliści, mieli również okazję zobaczyć   nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe oraz zwiedzić aktualnie trwającą w naszym MDK-u wystawę Konkursu Plastycznego „Światło”. W przeddzień Wigilii wszystkie nadesłane prace znajdą swoje miejsce w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Rybnej 3 w Krakowie. Wyrażamy serdeczne podziękowanie autorom, ich rodzicom, opiekunom artystycznym oraz wszystkim wspierającym projekt. 

 Laureaci:

I miejsce – Kamil Proszek l. 9, Krzczonów

I miejsce – Dawid Proszek l. 12, Krzczonów

I miejsce – Barbara Madej kl. I, Kraków

I miejsce – Emilia Godzik l. 10,  Kraków

I miejsce – Kalina Konopka  l. 11,  Kraków

I miejsce – Mikołaj Traczyński kl. V,  Kraków

I miejsce – Mateusz Traczyński kl. V,  Kraków

I miejsce – Alicja Dulny l. 12,  Kraków

I miejsce – Emilia Dulny l. 5,  Kraków

I miejsce – Emilia Rygielska l. 9, Nieszawka

II miejsce – Jan Żak kl. II, Kraków

II miejsce – Martyna Cachro l.9,  Kraków

II miejsce – Karina Pawlikowska kl II Gim.,  Kraków

II miejsce – Julia Olszanecka l. 9,  Kraków

II miejsce – Świetlica przy SP Nr I,  Kraków

II miejsce – Marta KozińskA l. 12,  Kraków

II miejsce – Stuka Użytkowa i Rzemiosło Artystyczne SCKM,  Kraków

II miejsce – Jakub Czyż l.8 Kraków

II miejsce – Szymon Hobot kl. III Tokarnia

III miejsce – Paulina Worwa kl. III Tokarnia

III miejsce – Bartłomiej Kujawski l. 12, Kraków

III miejsce – Lena Bogocz l. 4 Kraków

III miejsce – Kacper Jurkiewicz l.9 Ciężkowice

III miejsce - Patrycja Barnach l. 4, Zakrzowiec

III miejsce – Roksana Migacz l. 9, Uście Gorlickie

III miejsce – Świetlica, Ochojno

III miejsce – Dominik Gątarski  l. 5 Kraków

Wyróżnienia:

Julia Wadas kl. I, Kraków

Klaudia Kapera l. 8, Kraków

Magdalena Lebryk l. 10 Kraków

Agnieszka Bierówka kl. IV, Tokarnia

Kinga Proszkowiec kl III Tokarnia

Marcin Wieczorkiewicz 8 l. , Kraków

Ola Czop l. 7, Kraków

Marta Surlas kl. II, Kraków

Marysia Opocka, Ania Bober, Zosia Słapińska l. 5, Kraków

Karolina Mateja l 10, KLraków

Kacper Jezierski kl I G. 5, Kraków

Aleksandra Mierucka l. 5 Kraków

Paulina Zawada G. Nr 5,  Kraków

Świetlica przy SP Nr 1, Kraków

Katarzyna Jedynak Świetlica przy SP Nr 1, Kraków

Paweł Krawczyk l. 7, Katowice

Oliwia Kmiecik l. 10 Krzczonów

Zuzanna Mielniczek l. 12 Kraków

Robert Worwa kl. II Tokarnia

Piotr Popowski kl. I Kraków

Sylwia Cała l. 10, Zielonki

Laura Mastelarz l. 8 Kraków

Jakub Klejdysz kl. I Kraków

Jaś Domagała l. 3, Kraków

Kamil Prządo l. 9, Kraków

Maria Oleś l. 11 Uście Gorlickie

Marcel Maślanka l. 4 Kraków

Magdalena Szczepanek l. 11 Uście Gorlickie

Ania Dąbrowska l. 4 Kraków

Wiktoria Malec l. 11, Kraków

Justyna Ostrój kl. VI Tokarnia

Mateusz Matusek kl. IV, Tokarnia

Laura Żurek l. 10, Zielonki

Anna Wrona kl. IV Tokarnia

Klaudia Mąka kl. V Tokarnia

Michalina Such l.7, Katowice

Olga Lackowska l 10 Kraków

Szymon Król kl. I, Kraków

Ania Grochola l. 12, Kraków

MDK Katowice

Kasia Kochanik l. 10, Kraków

Julia Rusak l. 5, Kraków

Szymon Kamiński kl V Tokarnia

Szymon Kozik l. 12, Kraków

Faustyna Leśniak kl V, Tokarnia

Gratulujemy wszystkim finalistom !!!

 

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]