Zaproszenie na premierę Teatru Studenckiego

25-19-DSC0396117 czerwca 2016 r. (piątek) o  godzinie 20.00 na sali widowiskowej  Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 5 odbędzie się premiera „Czego nie widać” Michaela  Frayn’ea.  Aktorami są  studenci Ignatianum, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Reżyserem spektaklu jest Anna Banasiewicz.

Niebawem, 9 czerwca 2016 r. Teatr Studencki wystąpi w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (przy ulicy Kopernika 27) ze sztuką „Pocieszne wykwintnisie” Moliera.  Poniżej fotorelacja z pracy Teatru nad sztuką „Czego nie widać”.                 AL.

Teatr  działa w ramach Klubu Edukacji Kulturalnej MDK, a próby do spektakli odbywają się w środy, w godzinach 18.00-20.30 w sali na parterze. Zapraszamy na premiery 9 i 17 czerwca 2016 r., na których można będzie zobaczyć efekty pracy zespołu, porozmawiać z aktorami i zapisać się na następny rok szkolny.               .

Informacja o „COOKIES”

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej 5, 31-526 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
Informujemy, że:

  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych – e-mail: iod.mjo@um.krakow.pl.

Zamknij [X]